Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Wszystko o materacach do przyczepy kempingowej?
Przyczepy kempingowe zapewniają bardzo wysoki poziom komfortu podczas podróży, a niektóre modele pozwalają nawet na stałe zamieszkiwanie w nich, jeśli panują odpowiednie warunki pogodowe na zewnątrz. Zazwyczaj jednak przyczepy kempingowe traktowane są jako miejsce do wypoczynku w trakcie wyjazdów wakacyjnych oraz innych podróży. Aby zapewnić sobie wygodne miejsce do snu, warto zdecydować się na dobrze dopasowany materac.
Czytaj więcej
Czy warto kupić materac do samochodu typu van?
Materac do spania w samochodzie typu van to element, który możesz wykorzystać, jeśli lubisz podróżować lub gdy podczas trasy potrzebujesz drzemki. Dzięki niemu możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy na noclegu. To także świetna alternatywa dla przyczep kempingowych.

 

Czytaj więcej
 Materac Piankowy - Czy warto kupić ?
Dobrze dobrany materac to gwarancja zdrowego snu i należytego wypoczynku. Podczas wyboru materaca liczy się nie tylko twardość wybranego  materaca, ale i jego rodzaj. Mamy dwie główne grupy materacy do wyboru są to materace sprężynowe oraz  piankowe. Te drugiej cieszą się cały czas rosnącą popularnością. Materace piankowe mają także te zaletę , że mogą być używane w przy każdym rodzaju stelaża.
Czytaj więcej
 Materace do samochodów ciężarowych
Z uwagi na to ,że zawód kierowcy, to bardzo odpowiedzialne zajęcie które wymaga skupienia oraz koncentracji każdy kierowca po zakończonej trasie lub w jej trakcie podczas przerwy musi odpocząć i zregenerować się, często ze szczególnym naciskiem na różne partie mięśni i okolice kregosłupa które z uwagi na długotrwałą siedzącą pozycję wymagają szczególnej pielęgnacji gdyż kręgosłup jest mocno obciążony. By sen był dobry jakościowo i spełniał swoją rolę regeneracji organizmu, niezbędny jest odpowiednio dobrany materac.
Czytaj więcej
pixel