Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

MATERACE TIR

( ilość produktów: 25 )

Zawód kierowcy, to bardzo odpowiedzialne zajęcie które wymaga skupienia oraz koncentracji do tego natomiast niezbędny jest prawidłowy wypoczynek gwarantujący regenerację organizmu.
Każdy kierowca po zakończonej trasie lub w jej trakcie podczas przerwy musi odpocząć i zregenerować się, często ze szczególnym naciskiem na różne partie mięśni i okolice kręgosłupa, które z uwagi na długotrwałą siedzącą pozycję wymagają szczególnej pielęgnacji, gdyż kręgosłup jest mocno obciążony.
Marka Van Kopper przygotowała w swojej ofercie materace, które zapewniają bardzo wysoki komfort użytkowania oraz poziom regeneracji organizmu podczas odpoczynku.
Stworzyliśmy produkty które pozwolą każdemu kierowcy odpowiednio wypocząć w stosunkowo krótkim czasie, często na małej powierzchni zapewniając przy tym niebywałą wygodę oraz koncentrując się przy tym na regeneracji organizmu i poprawie krążenia. Pozwala to na prawidłowe funkcjonowanie podczas jazdy - dlatego najwyższy komfort odpoczynku i snu to dla nas priorytet. Służymy także profesjonalnym doradztwem w wyborze materaca.
Wybierając nasze materace dajemy kierowcy możliwość wyboru twardości , wysokości oraz składu materaca co pozwoli na idealne dopasowanie materaca do indywidualnych potrzeb.
Marka Van Kopper z myślą o różnych rodzajach, formach i warunkach odpoczynku w kabinie samochodu stworzyła sześć unikatowych modeli z których każdy kierowca z łatwością znajdzie materac odpowiadający jego wymaganiom dlatego wszystkie modele są solidnie wykonane i odporne na różne czynniki co pozwala na dłuższe ich użytkowanie przy zachowaniu właściwości materaca.

pixel