Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jak prawidłowo dobrać materac przy zakupie przez internet?

2022-06-27
Jak prawidłowo dobrać materac przy zakupie przez internet?

Wygodny materac można kupić dzisiaj bez potrzeby wychodzenia z domu. Na wielu stronach internetowych, aukcjach sprzedażowych producentów oraz sklepów każdy, kto poszukuje wyjątkowego komfortu snu, może znaleźć dla siebie wiele różnych modeli materacy. Ale co trzeba wziąć pod uwagę aby materac zakupiony online był przede wszystkim wygodny i spełniał nasze oczekiwania?
Zakup materaca w sklepie stacjonarnym nie zawsze daje stuprocentową gwarancję trafionego wyboru materaca. Aby materac był dobrze dobrany nie wystarczy się na nim położyć co umożliwia wizyta w sklepie. Często wiedza o odpowiednio dobranych parametrach materaca jest bardzo istotna i wystarczająca aby zakupić materac który będzie idealny. Ogromne znaczenie dla użytkowników materaca ma jego twardość oraz komponenty z których jest wykonany. Każdy rodzaj materaca dostosowany jest dla innej grupy użytkowników. Inne potrzeby będzie miała osoba która aktywnie uprawia sport, osoba po przebytych urazach , operacjach, a inne użytkownik prowadzący siedzący tryb życia np. spędzając dużą cześć doby pracując przy biurku.
Ważne jest aby prezentowany w sklepie internetowym materac posiadał grafikę przekroju z informacją czemu służą poszczególne jego komponenty. Niebywale ważna jest informacja o twardości materaca:
  H1 – materace miękkie
  H2 – materace średnio-miękki
  H3 – materace średnio-twarde
  H4 – materace twarde
Ilość rodzajów oferowanych na rynku materacy jest bardzo duża więc jak wybrać?
Warto skorzystać z porady ekspertów zajmujących się sprzedażą do których kontakt telefoniczny lub e-mail można znaleźć na każdej stronie sklepu internetowego.
Strona Van Kopper oferuje także porównywarkę materacy dzięki której można porównać różnego rodzaju materace i sprawdzić jakie parametry je różnią.
Zalet zakupu materaca przez internet jest wiele: atrakcyjne cena, oszczędność czasu, szybka wysyłka, szeroki wybór różnych modeli- bez wychodzenia z domu możemy zakupić dogodny dla nas materac, będąc w pełni usatysfakcjonowani z zakupu.

Polecane

Materac King Med Comfort 160x200x34 cm multipoket + termoelastyczna pianka

Materac King Med Comfort 160x200x34 cm multipoket + termoelastyczna pianka

4 720,00 zł brutto/1szt.Cena regularna 5 364,00 zł brutto/1szt.
Materac Elite Med Premium 180x200x30 cm Jednostronny kieszeniowy + lateks

Materac Elite Med Premium 180x200x30 cm Jednostronny kieszeniowy + lateks

3 329,00 zł brutto/1szt.Cena regularna 3 783,00 zł brutto/1szt.
Materac Hybrid Med 140x200x29 cm kieszeniowy+pamięć kształtu

Materac Hybrid Med 140x200x29 cm kieszeniowy+pamięć kształtu

2 628,00 zł brutto/1szt.Cena regularna 2 986,00 zł brutto/1szt.
pixel