Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Komfortowy sen

 

Lateks w materacu
Lateks to jeden z komponentów materaca którego główną zaletą jest jego elastyczność i trwałość. To surowiec niezwykle sprężysty, a przy tym delikatny dla skóry. Materace posiadajace w składzie lateks dają niezwykłe poczucie komfortu podczas uzytkowwania.
Czytaj więcej
Kręgosłup w łóżku

 

Na stan kręgosłupa pracujemy przez lata swoim stylem życia. Nie musisz wcale doznać poważnego urazu, by bolały cię plecy, czyli właśnie kręgosłup, na każdym jego odcinku. Wystarczy zmienić nieco swoje nawyki, łóżko, materac lub poduszkę, by od razu poczuć poprawę i zapomnieć o bólu.

Czytaj więcej
Fizjologiczne znaczenie snu w życiu człowieka

Sen jest podstawową potrzebą fizjologiczną naszego organizmu. Coraz częściej jednak bagatelizujemy jego rolę i znaczenie, twierdząc, że im dłużej śpimy, tym więcej tracimy czasu, który moglibyśmy spożytkować na coś innego. Nic bardziej mylnego! Dlaczego sen jest tak ważny dla naszego organizmu i o czym powinniśmy pamiętać?

Czytaj więcej
Sen. Dlaczego jest tak ważny dla organizmu?

Bez niego, jak bez powietrza, żyć się nie da. Dlaczego więc jest tak niedoceniany, odkładany na później, często byle jaki? Na temat snu i jego wartości dla zdrowia fizycznego i psychicznego, rozmawiamy z dr. Michałem Skalskim, psychiatrą, założycielem i kierownikiem Poradni Leczenia Zaburzeń Snu przy Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Czytaj więcej
pixel