Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jaka jest najlepsza marka materacy ?

2021-07-09

Na rynku producenci materacy prześcigają się aby zaistnieć oraz się wyróżnić. Natomiast tak naprawdę gwarancją sukcesu jest wysokiej jakości produkt zapewniający zdrowy sen, a co za ty idzie zadowolenie użytkowników. Nie sztuką jest zaprojektować wiele wzorów i modeli materacy, by klient w końcu stracił rozeznanie i wybrał nieświadomie.

Najlepsze marki koncentrują się na kilku produktach, które reprezentują sobą najlepsze dostępne rozwiązania techniczne, materiały i wykończenie. Mają one w swojej ofercie po kilka modeli i koncentrują się na ich rozwijaniu, na jakości wykończeń i rozwiązaniach przekładających się na jakość snu i regenerację organizmu.

Szukając najlepszych marek wśród producentów zwróć uwagę nie na przekrój 3D materaca, ale na jego wysokość, wagę oraz kompilację materiałów użytych do jego stworzenia. Na przykład materace powyżej 29cm można uznań za materace z grupy premium. Do tego warto zwrócić uwagę na gęstość materiału (w g/1m2) użytego do wykonania pokrowca. Na to, czy materac ma pasy odpowietrzające, jak bardzo rozbudowany faktycznie jest system sprężyn. Albo ile rodzajów warstw pianek znajduje się w materacu. I w końcu na realne zdjęcie/film które ukazuje jakość wykonania materaca.

Najlepsza marka na rynku to taka, która zaoferuje Ci najwięcej w swoim produkcie w akceptowalnej dla Ciebie cenie. Wiadomo, nie można wyprodukować świetnego materaca, zastosować najlepszych materiałów i zaproponować niskiej ceny. Najlepsze marki materacy żądają kwoty odpowiedniej do jakości, z drugiej strony poziom komfortu rośnie wprost proporcjonalnie do ceny, aż do poziomu około 2 000 euro, powyżej zaczynamy płacić za wartość marki, reklamy, promocji oraz unikatowość a nie  za jakość materaca.

Nie da się więc jednoznacznie odpowiedzieć na pytania, jak marka materacy jest najlepsza. Można łatwo stworzyć listę marek popularnych, ale czy ich materace będą najlepsze, nie koniecznie. Niestety kupujący musi sam zmierzyć się z ciężkim wyborem, jakiej marki materac kupić i jakimi kryteriami się kierować.

My zapraszamy do zapoznania się z ofertą materacy Van Kopper, kilka specjalnie stworzonych materacy, z myślą o wymagających klientach oraz ich potrzebach, to nasza duma i kunszt pracy z wykorzystaniem najnowszych dostępnych rozwiązań. Mamy jedną zasadę, nie produkujemy materacy które nie zapewnią komfortu i zdrowego snu, dlatego pewnych rozwiązań czy produktów w określonych grupach cenowych nie znajdziecie na naszej stronie.

 

Polecane

Materac Med Premium Double 180x200x30 cm Dwustronny kieszeniowy + lateks

Materac Med Premium Double 180x200x30 cm Dwustronny kieszeniowy + lateks

3 619,00 zł brutto/1szt.Cena regularna 4 113,00 zł brutto/1szt.
Materac Orthopedix 160x200x25 cm Piankowo-Lateksowy

Materac Orthopedix 160x200x25 cm Piankowo-Lateksowy

3 749,00 zł brutto/1szt.Cena regularna 4 260,00 zł brutto/1szt.
Materac King Med Comfort 160x200x34 cm multipoket + termoelastyczna pianka

Materac King Med Comfort 160x200x34 cm multipoket + termoelastyczna pianka

4 720,00 zł brutto/1szt.Cena regularna 5 364,00 zł brutto/1szt.
pixel