Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jaki materac jest najlepszy ?

2021-07-02
Jaki materac jest najlepszy ?

Jaki materac jest najlepszy? Odpowiedzi na to pytanie jest wiele.

Biorąc pod uwagę bardzo zróżnicowaną ofertę materacy znajdujących się obecnie na rynku warto poszukać produktu, który posłuży nam długie lata i zapewni efektowny zdrowy sen i regenerację organizmu. Od jakiegoś czasu technologie, które stosuje się przy produkcji materacy, pozwoliły połączyć to co najlepsze w dotychczas najpopularniejszych materacach z systemem sprężyn kieszeniowych oraz właściwości materacy piankowych, czyli modele o budowie hybrydowej. Dlaczego to takie ważne przy wyborze najlepszego materaca ?
Jak wszystko materace kieszeniowe i piankowe mają swoje zalety i wady :
Materace piankowe/lateksowe świetnie dopasowują się do kształtu ciała, reagują na ciężar i temperaturę ciała, są bardzo elastyczne i komfortowe. Mają świetne właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Ale z drugiej strony nie oddychają tak dobrze jak konstrukcje ze sprężynami kieszeniowymi i nie odprowadzają tak dobrze nadmiaru ciepła. Ponadto pianka dopasowuje się do ciała, ale to systemy sprężyn kieszeniowych lepiej podpierają kręgosłup w wybranych strefach. Dopiero połączenie tych dwóch konstrukcji zapewnia uzyskanie wszystkich najlepszych cech z obu grup w jednym, najlepszym dla nas materacu. Wprawdzie taki materac osiąga wysokość 29-34cm i wagę 40-56 kg ale świetnie podpiera kręgosłup, oddycha i ma pasy wentylacyjne, świetne właściwości antybakteryjne i antyalergiczne, dopasowuje się do kształtu ciała oraz aktywnie reaguje na temperaturę i wagę ciała. Zapewnia pełną swobodę ruchu użytkownikom oraz najwyższy poziom wygody. Materac hybrydowy ma tylko jedną wadę : nie należy do najtańszych. Tylko, jeżeli rozważamy zakup materaca, który ma nam zapewnić zdrowy wygodny sen oraz regenerację kręgosłupa podczas snu, to jest to raczej inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie każdego ranka. Z naszej oferty szczególnie popularne modele hybrydowe to Elite Med Premium, Hybryd Med oraz Kinfg Med Comfort. Są to modele o średnim stopniu twardości najbardziej optymalne dla osób niezdecydowanych, oraz polecane osobom chcącym po prostu dobrze się wyspać.

Sen jest bardzo ważną częścią naszego życia , przesypiamy aż 1/3 jego część czyli około 30 lat.

Z pewnością każdy z nas chciałby wykorzystać ten czas w jak najbardziej właściwy sposób....

Każdy produkt, znajdujący się w ofercie marki Van Kopper to gwarancja najlepszej jakości, wytrzymałości i zdrowego snu przez wiele lat.

 

 

Polecane

Materac King Med Comfort 160x200x34 cm multipoket + termoelastyczna pianka

Materac King Med Comfort 160x200x34 cm multipoket + termoelastyczna pianka

4 720,00 zł brutto/1szt.Cena regularna 5 364,00 zł brutto/1szt.
pixel