Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Materace na wymiar czyli niestandardowe

2024-04-24
Materace na wymiar czyli niestandardowe

   Opracujemy i wykonamy materac na każde zamówienie, na najbardziej nietypowe wymiary Twojej sypialni, czy niestandardowego łóżka Twojego dziecka. Uwzględnimy szczególne potrzeby Twojego kręgosłupa oraz konieczność regeneracji, czy to po ciężkim dniu czy po intensywnym treningu.

   Dostarczanie spersonalizowanych materacy, które uwzględniają indywidualne potrzeby Twojego organizmu, to dobre rozwiązanie dla osób poszukujących najwyższego komfortu snu i wsparcia dla kręgosłupa. Wykonanie materaca na zamówienie, który będzie dostosowany do potrzeb konkretnego Użytkownika, może przyczynić się do zwiększenia zadowolenia z jakości snu.

Oto kilka kluczowych aspektów, które są nie tylko koniecznością ale i naszą filozofią:

Wsparcie dla kręgosłupa, stawów, mięśni: Nasz priorytet to skupienie się na zapewnieniu odpowiedniego wsparcia dla wybranych partii ciała poprzez zastosowanie odpowiednich technologii i warstw, które mogą pomóc w redukcji napięć, bólu i poprawie jakości snu. Dla dzieci i młodzieży ważnym aspektem jest wspieranie naturalnego wzrostu oraz rozwoju, redukcja stresu i radosne poranki po przespanej nocy.

Spersonalizowane dopasowanie: Nasi konsultanci nie sprzedają. Oni precyzyjnie szyją materac na miarę potrzeb Użytkownika, uwzględniając indywidualne preferencje dotyczące twardości, grubości i materiałów.

Regeneracja i relaksacja: Oferta materacy, to nie tylko cena i wygląd. Są i takie, które wspierają regenerację po ciężkim dniu lub intensywnym treningu, poprzez zastosowanie materiałów o właściwościach ortopedycznych i termoregulacyjnych. czy się rehabilitujesz czy żyjesz w biegu Twoje potrzeby na dobry, odświeżający sen się nie zmieniają. Jednak trochę inne będą potrzeby osoby spędzającej długie godziny przy biurku, inne osób wykorzystujących siłę swoich mięśni, a jeszcze inne osób posiadających pracę w pozycji stojącej.

Różnorodność opcji: Zapewniamy różnorodność opcji, takich jak materace piankowe, lateksowe, sprężynowe czy hybrydowe, aby każdy Klient mógł znaleźć produkt odpowiedni dla siebie. W każdym przypadku potrzeba nieco innych właściwości podłoża, na którym śpimy.

Gwarancja jakości: Zapewniamy jakość i satysfakcję Klienta, aby każdy mógł czuć się pewnie i komfortowo podczas zakupu spersonalizowanego materaca, bezpiecznego dla zdrowia i środowiska. Nasze materace posiadają aż 10 lat gwarancji.

Profesjonalna obsługa każdego zlecenia: Zapewniamy profesjonalną obsługę, która pomoże naszym klientom w wyborze odpowiedniego materaca oraz udzielimy wsparcia i porad dotyczących produktu.

Zadzwoń - przekonaj się:

508 117 906 – Anna

786 955 470 – Iwona

664 165 096 – Marek

 

Pamiętaj ! - Zakup spersonalizowanego materaca jest doskonałą opcją zapewnienia sobie najwyższego komfortu snu i regeneracji.

 

 

 

 

 

 

pixel