Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Materace odpowiednie dla Par

2020-12-15
Materace odpowiednie dla Par

Wybór materaca dla pary wydaje się prostym zadaniem.
Ale gdy zaczniemy czytać opisy wielu różnych modeli, studiować ich konstrukcje , próbować porównać cenę różnych modeli i wybrać coś sensownego.....  
Po jakimś czasie, z uwagi na natłok informacji, pojawia się mętlik w głowie i to co było oczywiste zaczyna się rozmydlać.
Spróbujmy więc zebrać wszystkie najistotniejesze informacje.
Spróbujemy zaproponować 3 rozwiązania a jedno z nich pwoinno być odpowiedzią na to czego Państwo szukają.
Tak naprawdę konstrukcja materaca ma wspierać i gwarantować efekt jakiego Państwo szukacie. W naszym przekonoaniu należy najpierw ustalić Państwa indywidualne
oczekiwania i na ich podstawie dobrać materac, który będzie w stanie je spełnić, to że materace Van Kopper prezentują    

KONCEPCJA PIERWSZA :  
Dla par szukających rozwiązań medycznych w materacach, którym zależy na dopasowaniu się materaca do kształtu ciała i subtelnego podparcia kręgosłupa.
Dla par chcących uzyskać efekt materaca w który można się "zanurzyć". Materaca, na którym da się poczuć, że zapadają się w komforcie, który delikatnie otacza Wasze ciała.
Reaguje na temperaturę i ciężar waszego ciała dopasowując się do niego idealnie, zapewniając mu perfekcyjne podparcie na każdym centymetrze, uzyskując efekt synergii. Twardość z jednej strony H3 po obróceniu H4. Wysoka warstwa (5cm) lateksu zapewnia te niesamowite doznania a jednocześnie wpływa na poziom cenowy.
Materac jest w pełni piankowy, hipoalergiczny i z łatwym do wyprania pokrowcem na zamek, z efektownym wzorem i bardzo przyjemnym w dotyku materiałem.  Taki materac jednak sprawdza się dla par u których waga każdego z partnerów nie przekracza 100kg. Oraz, co bardzo istotne, różnica w wadze parnerów nie powinna być wyższa niż 20kg - chodzi o uniknięcie efektu, by cięższy partner nie zaburzał stref podparcia kręgosłupa oraz prawidłowej pozycji lżejszego partnera.
Niestety w przypadku tego rozwiązania należy pogodzić się z faktem, iż zastosowanie wysokoelastycznej pianki i ponadprzeciętnie wysokiej warstwy lateksu sprawi, iż przysiadanie na brzegu materaca będzie wiazało się z efektem delikatnego zapadania się w materac.          
Jeżeli na takim efekcie Państwu zależy, wybierzcie Lateksowy materac Van Kopper- Orthopedix.


KONCEPCJA DRUGA:       
Dla par szukających materaca gwarantującego duży poziom komofrtu i luksusu, ale również niezależnego, indywidualnego podparcia kręgosłupa dla każdego partnera.
Par lubiących średnią twardość materaca, którym zależy na ponadprzeciętnie wysokim materacu, dzięki czemu ułatwione jest wstawanie i siadanie, co jest szczególnie ważne po urazach kolan, bioder i pleców. Materaca ze rdzeniem multipocket, dzięki którym każda sprężyna pracuje niezależnie zapewniając świetne podparcie kręgosłupa. Materaca, w którym system sprężyn podzielony jest na 7 skecji by zapewnić jeszcze lepsze podparcie kręgosłupa i ułożenie całego ciała.
W tym rozwiązaniu waga partnerów nie ma wpływu na ich komfort wypoczynku. Dodatkowo materac wyposażono w specjalny system wzmocnionych sprężych zainstalowanych na brzegu materaca, na całej długości obrzeża(dookoła) są specjalnie wzmocnione i usztywnione sprężyny kieszeniowe.
Dzięki temu rozwiązaniu wyeliminowany został efekt zapadania się materaca gdy usiądziemy na jego skraju. To unikalne rozwiązanie, które wspaniale się sprawdza w codziennym użytkowaniu, ułatwiając wykonanie wielu czynności siedząc na skraju materaca - wspierając poprawną pozycję kręgosłupa.
To rozwiązanie dla par ceniących pięknie wykończenie, efektowne przeszycia, wysoką jakość materiału o dużej gęstości z dodatkiem aloesu.
To nadzwyczaj wysoki na 34 cm materac, w który połączono kilka unikalnych rozwiązań i zamknięto w luksusowym wykończeniu.  
Jeżeli ta koncepcja przemawia do Państwa najbardziej, to wybierzcie państwo materac King Med Comfort


KONCEPCJA TRZECIA:
Dla Par, które szukają złotego środka pomiędzy koncepcją pierwszą a drugą. Par które chca mieć rdzeń multipocket (kieszeniowy) ale połączony z rozwiązaniami i materiałami użytymi w koncepcji pierwszej - lateks albo żel.
Dzięki czemu uzyskujemy połączenie luksusu i rozwiązań gwaratujących odpowiednie podparcie kręgosłupa oraz komfort, ale w przystępniejszej cenie w stosunku do poprzednich koncepcji. Jakość wykończenia oraz materiałow jest również z najwyższej półki. Przyjemny w dotyku materiał, ilość i dokładność przeszyć oraz i unikalność zachwycają od pierwszego wejrzenia. Wysokie na 29cm oraz 30cm materace są nadal ponadprzeciętnie wysokie.  To koncepcja które nie jest gorsza od poprzednich ale
nie jest tak skrajana jak poprzednie. W tej koncepcji próbujemy odpowiedzieć na potrzeby bardzo zróżnicowanych oczekiwań partnerów, pozwalając każdemu z nich cieszyć się zarówno rdzeniem multipacket ze wzomcnionymi brzegami, warstwą lateksową lub warstwą żelu w połączeniu z piankami.
Nietuzinkowym wykończeniem i komfortem oraz luksusem który sprosta oczekiwaniu wielu wymagających i świadomych klientów.
Jeżeli ta koncepcja przemawia do Państwa najbardziej, to proszę zapoznać się z materacami : Elite Med Premium - 30cm oraz Hybrid Med - 29cm

 

Masz więcej pytań? Zadzwoń

 tel.  508 117 905

 tel.  786 955 470

 Lub napisz

 email info@vankopper.com

 

pixel